Stavebnice Kufřík s pracovním nářadím v dílně Bob the Builder PlayBIG BLOXX s figurkou a autíčkem 35 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Stavebnice Kufřík s pracovním nářadím Bob the Builder je originální hračka, vhodná pro všechny děti a zejména chlapce od 2 let. Jednotlivé dílky stavebnice se vyznačují zářivými barvami a precizně zpracovanými detaily, takže u dětí podněcují fantazii a představivost. Malý stavitelé se mohou těšit i na legendární figurku Bořka Stavitele, se kterým se zabaví na dlouhé hodiny. Tato krásná stavebnice si získá pozornost každého dítěte i díky 35 dílkům, mezi nimiž nechybí ani pěkné autíčko. Celá stavebnice přichází v praktickém modrém kufříku, takže si ji chlapci mohou vzít s sebou kamkoli. Výhodou stavebnic řady PlayBIG Bloxx je, že jsou kompatibilní se stavebnicemi Lego, takže si je děti mohou kombinovat a vytvářet hezčí a větší stavby. Jednotlivé kostky do sebe bez problémů zapadají, možností na stavění a vymýšlení je mnoho. 

Dětské stavebnice BIG jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají obrovský význam při vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké domky, hradby a bunkry, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Zakupte tedy tuto úžasnou pestrobarevnou pohádkovou skládačku svým dětem, aby tvořily, vymýšlely, bavily se a rozvíjely svou kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce pro kvalitních plastových hraček děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své nejmenší dětičky.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu28*25*24 cm
Hmotnost1,2 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné