Stavebnice v dóze na kolečkách Maxi Pink Abrick Écoiffier velké růžové kostky 40 kusů od 12 měsíců

Popis produktu

Stavebnice pro děti v dóze je nádherná sada kostek, se kterými se zabaví všechny šikovné děti od 12 měsíců. Ve stavebnici najdou 40 barevných kostek, ze kterých si mohou poskládat rozličné stavby a tvary. S barevnými kostkami se dobře manipuluje, lehce do sebe zapadají, zabaví se s nimi i starší děti. Celá sada kostek přichází v praktické dóze, která je na kolečkách, takže si ji děti budou moci snadno přesouvat. Originální růžová dóza je navíc zárukou toho, že v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek kvůli rozházené stavebnici. Po každé hře si dětičky mohou posbírat jednotlivé dílky a uložit je zpět do dózy.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají kostky, se u nich rozvíjí logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Také se rozvíjí i fantazie a kreativita. Děti si s oblibou mohou vymýšlet pohádkové příběhy a dobrodružství. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Tato sada dětských kostek tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v pokojíčku vaší ratolesti. Rozměry dózy jsou 24*24*34 cm.

Francouzský Écoiffier už dlouhá léta přináší dětem ty nejlepší hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzský výrobce výrazně odlišuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu24*24*34 cm
Rozměry balení80*50*26 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.