Stavebnice Hasičská stanice Abrick Écoiffier s 3 auty a vrtulníkem od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick Hasičská stanice od francouzského výrobce Écoiffier je krásná sada, kterou uděláte zaručeně radost všechny kluky, kteří obdivují a napodobují práci hasičů. Stavebnice pro děti s tématikou hasičské stanice obsahuje vše, co k takovému prostředí patří. Tři hasičské autíčka s usměvavou tvářičkou, hasičskou helikoptéru, patrovou hasičskou stanici s výjezdovými cestami a bezpečnostní kamerou, závory, hydrant, figurku hasiče a další dílky, pro dokonalou a zábavnou hru. Dětská stavebnice Abrick je provedena v bílo-červené kombinaci, čímž se hra dětí stává ještě více realističtější.

Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nestierateľné a pro zdraví dětí neškodné, proto je sada Écoiffier Hasičská stanice bezpečná pro hru i těch nejmenších dětí. Rozměry této krásné dětské stavebnice jsou 46*46*48 cm a je vhodné pro chlapce ve věku od 18 měsíců. Abrick stavebnice Hasičská stanice je kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi od francouzského výrobce Écoiffier, a tak si děťátko může jednotlivé dílky kombinovat dle vlastní fantazie a vytvářet si vlastní městečko. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají.

Dětské stavebnice Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii, logické myšlení, přispívají k rozvoji jemné motoriky, pozornosti. Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí. Stavebnice pro děti Abrick Hasičská stanice je krásným dárkem pro všechny kluky.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu46*46*48 cm
Rozměry balení59*40*52 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,480 kg
Barvačervená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné