Stavebnice hasiči se skluzavkou Abrick Écoiffier s patrovou garáží 3 auta a 3 hasiči od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick Hasiči se skluzavkou od francouzského výrobce Écoiffier je krásná sada, kterou uděláte zaručeně radost všem chlapcům od 18 měsíců, kteří obdivují hasiče. Stavebnice pro děti s motivem hasičské stanice obsahuje všechno, po čem chlapci touží. 3 hasičská autíčka s usměvavou tvářičkou, helikoptéra, patrová hasičská stanice se skluzavkou, hydrant, 3 figurky hasičů a další dílky, pro dokonalou a zábavnou hru. Dětská stavebnice Abrick je provedena v červeno-žluté kombinaci, čímž se hra dětí stává ještě více realističtější.

Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nesmazatelné a pro zdraví dětí neškodné, proto je stavebnice Écoiffier bezpečná pro hru i těch nejmenších dětí. Rozměry této krásné dětské stavebnice jsou 50*30*39 cm. Abrick stavebnice Hasičská stanice je kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi od francouzského výrobce Écoiffier, a tak si děťátko může jednotlivé dílky kombinovat dle vlastní fantazie a vytvářet si vlastní městečko. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají.

Dětské stavebnice Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, ať už si hraje samo nebo s kamarády. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii, logické myšlení, přispívají k rozvoji jemné motoriky, pozornosti. Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*30*39 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,37 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.