Garáž 3patrová ve městě Urban Garage Majorette 5 kovových autíček od 5 let

Popis produktu

Garáž 3patrová Urban Garage od francouzského výrobce Majorette představuje skvělý dárek pro všechny děti již od 5 let. Městská garáž se 3 patry je vybavena výtahem pro autíčka, autoumyčkou, servisním střediskem a benzínovou stanicí. Spolu s garáží mají děti k dispozici také 5 modelů autíček, které byly vyrobeny na základě skutečných modelů. Originální autíčka umožní dětem naplno využívat svou fantazii a představivost při hře na řidiče a závodníky.

Propracovaný systém herních zón umožní dětem plnohodnotně využívat všech částí stavebnice a vytvářet si vlastní herní scénáře. Naučí se parkovat autíčka, spouští je po rampách, zajišťují jejich servis a objevují dopravní značení. Nadčasová garáž je vyhotovena v pestrých barvách, v každém dětském pokoji vytvoří veselou a radostnou atmosféru. Děti budou každý den objevovat nové herní možnosti, mohou si s ní zahrát i se svými kamarády a sourozenci. Garáž si mohou kdykoli doplnit i o další skvělá autíčka, takže se s ní zabaví na celá léta. Rozměry stavebnice jsou 60*60*45 cm.

Děti si při stavbě garáže plně vyzkouší své konstruktérské schopnosti. S komplexní stavebnicí si rozvíjí technickou představivost, prostorové vidění a logické myšlení. Francouzský výrobce Majorette se již dlouhá léta specializuje na výrobu prvotřídních autíček a stavebnic, které milují děti a sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozidel nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*60*45 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.