Stavebnice Garáž F1 Abrick Écoiffier se závodní dráhou a 4 autíčky od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick Garáž F1 je určena pro všechny malé milovníky aut a závodů. Stavebnice ze sady Abrick je krásným dárkem pro chlapce od 18 měsíců. Stavebnice pro děti se závodní dráhou obsahuje vše, co potřebují k závodům formulí. Garáž F1 má 3 podlaží, která jsou propojena mechanicky ovládaným výtahem. Z každého podlaží zároveň vede samostatně vybudovaná cesta, po které se autíčka spouštějí přes zatáčky dolů. Na závody jsou připravena 3 závodní autíčka v barvách červené, oranžové a zelené. V případě poruchy porouchané autíčko odtáhne žlutý odtahovač.

Funkční garáž F1, 4 barevná autíčka, závodní autodráha, kamera, která snímá závody, závodní vlajky, cílová rovinka, lampa a další doplňky dělají z dětské stavebnice Abrick dokonalou hračku, se kterou děti dokáží trávit dlouhé hodiny. Všechny stavební dílky této dětské stavebnice jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick. Dílky se snadno skládají a zároveň snadno rozkládají. Rozměry stavebnice pro děti jsou 64*34*32 cm.

Stavebnice z řady Abrick jsou vyrobeny z bezpečných a odolných plastů, jsou lehké, barva je nesmazatelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, pozornosti, rozeznávání barev apod. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu – dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už si hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení. Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*34*32 cm
Rozměry balení60*40*53 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,010 kg
Barvačerno-červená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné