Stavebnice patrová garáž servis s 3 autíčky Abrick Écoiffier s benzínovou pumpou a postavičkou od 18 měsíců

Popis produktu

Patrová garáž s 3 autíčky Abrick je moderní hračka, se kterou se výborně zabaví všechny děti a zejména chlapci od 18 měsíců. Pestrobarevná garáž poskytne řidičům na přízemí myčku, v níž si autíčko dokonale vyčistí, v prvním patře parkovací místo a v nejvyšším patře startovní pozici pro své oblíbené autíčko. Parkovací komplex se 3 patry je vybaven spouštěcí rampou, po které se autíčko pohodlně sveze až do přízemí. Součástí garáží je i benzínová pumpa, v níž si natankují do nádrže benzín. Děti potěší i figurka Mechanika, který dohlédne na technický stav vozidel.

Souprava autíček obsahuje žluté a červené osobní autíčko a modré odtahové autíčko, které pomůže při problémech s provozem. Hra s autíčky a parkovací garáží pomáhá se všestranným rozvojem dítěte. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Rozměry produktu jsou 55*48*33 cm. Krásné barvy a realistické provedení garáže s pěknými nápisy zaujmou každé dítě.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu55*48*33 cm
Celková výška55 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,4 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.