Stavebnice farma s traktorem Abrick Écoiffier s 8 zvířátky a 3 farmáři od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice farma s traktorem Abrick od francouzského výrobce Écoiffier představuje skvělou hračku pro všechny chlapce a dívky již od 18 měsíců. Dětská stavebnice potěší každé dítě, které si zahraje s 8 figurkami zvířátek, 3 figurkami farmářů a při práci na farmě využije i traktor na nakládání balíků sena, auto s přívěsem na převážení zvířat a nákladní auto, ve kterém se dá odvézt konvice s mlékem a dalšími skvělými doplňky. O realističtější zážitek při hraní na povolání farmáře se postará i patrová budova farmy s otevíratelnými dveřmi, vysokým komínem a zvedacím zařízením pro balíky sena.

Originální sada pro hru na farmáře zabaví děti na dlouhé roky a všestranně je rozvíjí. Nádherné figurky v pestrých barvách rozvíjejí v dětech kreativitu a fantazii. Každý den objevují nové herní možnosti, vymýšlejí různé činnosti při hře na farmáře a přibližují se tak světu dospělých. Mohou si zahrát i s více dětmi, kamarády i sourozenci, stavebnice farmy nabízí přístup z více stran. Při společné hře si procvičují i jemnou motoriku, zlepšují logické myšlení a komunikační schopnosti, učí se správně vyjadřovat a získávají sebedůvěru. Rozměry stavebnice farmy jsou 30*17*30 cm.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*17*30 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,15 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.