Stavebnice v dóze se zvířátky Farm Animals Barrel Les Maxi Abrick Écoiffier růžová s 50 kostkami od 12 měsíců

Popis produktu

Stavebnice v dóze se zvířátky Farm Animals představuje skvělý dárek pro všechny kreativní děti od 12 měsíců. Ve stavebnici najdou sadu 50 kostek v jemných barvách, ze kterých si mohou poskládat různé stavby a zvířátka – kravičku, králíčka, slepičku i růžové prasátko. S velkými kostkami se dobře manipuluje, snadno do sebe zapadají, zabaví se s nimi i starší děti. Celá sada kostek přichází v praktické dóze, která nadchne každé dítě. Dóza s růžovým víčkem je navíc i zárukou toho, že v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek kvůli rozházené stavebnici. Po každé hře si dětičky mohou posbírat jednotlivé dílky a uložit je zpět do dózy.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají kostky, se u nich rozvíjí logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět, rozvíjejí si fantazii a představivost při vymýšlení různých příběhů a dobrodružství. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti, děti se učí rozeznávat různé barvy. Tato sada dětských kostek tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji dítěte, a proto nesmí chybět v dětském pokojíčku. Rozměry dózy jsou 42*21*18 cm.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem ty nejlepší hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu42*21*18 cm
Hmotnost1,33 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.