Stavebnice Dino Ranch Clover Basic Set PlayBig Bloxx BIG s figurkou dinosaurus v koupelně 13 dílů od 1,5–5 let

Popis produktu

Stavebnice Dino Ranch Clover Basic Set představuje originální dárek pro všechny děti od 18 měsíců. Originální 13dílná stavebnice obsahuje kvalitní dílky pro stavbu malé dinosauří koupelny na základě populární animované série Dino Ranch. Stylová stavebnice přichází v praktickém uzavíratelném boxu s víkem, který tvoří základ pro vytvoření stavebnice. Součástí balení je také figurka dinosaura Clovera. Dětská stavebnice přinese dětem spoustu radostných chvil při skládání jednotlivých dílků s motivem oblíbené televizní série Dino Ranch.

Jednotlivé dílky stavebnice jsou vyrobeny v originálních barvách. Animovaný motiv Dino Ranch umocňuje dětské zážitky při hře se stavebnicí, podněcuje jejich fantazii a představivost. Oblé dílky jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu a velikostí jsou uzpůsobeny pro malé dětské ruce, pomáhají jim rozvíjet jemnou motoriku, logické myšlení a prostorové vidění. Stavebnice PlayBIG Bloxx je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Chlapci a dívky si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší a krásnější stavby, domečky a jiná stavební díla.

BIG je německá značka, která má celosvětově vedoucí postavení v produkci kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují kvůli její prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Stavebnice evropské kvality byla vyrobena v Itálii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.