Stavebnice City 3 - patrový parkovací dům Abrick Écoiffier s 5 autíčky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier stavebnice parkovací dům Abrick je nádherná hračka vhodná pro chlapce od 18 měsíců. Dětská stavebnice přichází v balení s autíčky a helikoptérou s usměvavými tvářemi, které si děti mohou spouštět po několika kopcích v parkovacím domě. Parkovací dům pro autíčka vypadá jako opravdové parkoviště pro auta, součástí je přistávací plocha pro helikoptéru, spouštěcí rampa, různé dopravní značky a malé pouliční lampy. Chlapci se s touto hračkou zabaví dlouhé hodiny, protože poskytuje mnoho možností na různé hry, dají se v ní použít i jiné autíčka, aby byla hra ještě vzrušivější. Stavebnice pro kluky má zajímavý jedinečný design, je to nadčasová hračka, kterou si zaručeně oblíbí každý kluk.

Stavebnice pro děti jsou veselá hračka, se kterou se děti zabaví dlouhou dobu a nikdy je neomrzí, ale mají obrovský význam při fyzickém i mentálním vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké stavby a vymýšlí si k nim příběhy, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Pokud tedy zakoupíte tuto pestrobarevnou skládačku svým malým snílek, postaráte se o to, aby se nikdy nenudili a při tom hravým způsobem rozvíjely.

Écoiffier je francouzskýá společnost, která vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu57*59*43 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné