Stavebnice Abrick - cirkus Écoiffier v dóze 60 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Kostky Abrick jsou od známého francouzského výrobce Écoiffier. Jednotlivé dílky této dětské stavebnice jsou odlity z kvalitní umělé hmoty a jsou v krásném pestrobarevném provedení. Mají potisk, tištěný technologií IML, což je speciální metoda, díky níž se barva nesetře a stále vypadá jako nová. Dětské kostky jsou poměrně velké a dětem se s nimi snadno manipuluje. Kostky pro děti jsou uloženy v krásné dóze s šaškem, takže nezaberou mnoho místa a snadno se dají odložit.

Na víko dózy se dají ukládat dílky stavebnice pro děti a slouží tak jako základy pro budoucí stavby. V balení je 60 ks dětských kostek. Dětská stavebnice Abrick je kompatibilní se všemi ostatními stavebnicemi řady Abrick a tak si z více sad můžete vyrobit jednu obrovskou. Rozměry jsou 25*25*31 cmPlastové stavebnice pro děti tohoto typu jsou ideální hračkou pro děti od 18 měsíců. Při hře rozvíjejí jemnou motoriku, učí se rozeznávat barvy, kreativně uplatňují svou fantazii a pěstují si prostorovou představivost.

Z kostek se dají postavit krásné věže, domy, auta, roboty, prostě vše, co fantazie a počet kostek dovolí. Navíc hra se stavebnicí je velká zábava, která vaše ratolesti jistě zabaví na dlouhé hodiny. Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu25*25*31 cm
Rozměry balení60*40*50 cm
Hmotnost0,73 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné