Stavebnice adventní kalendář Abrick Écoiffier 24 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier stavebnice adventní kalendář Abrick je krásná vánoční hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Vánoční skládačka je tvořena 24 dílky, obsahuje Santa Clause se soby, suvenýry, zvířátky a obrázkem zasněžené krajinky na pozadí. Stavebnice pro děti je veselá hračka, se kterou se děti zabaví dlouhou dobu a nikdy je neomrzí, ale mají obrovský význam při fyzickém i mentálním vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá stavby a vymýšlí si k nim příběhy, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení.

Když děťátko uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Pokud tedy zakoupíte tuto pestrobarevnou skládačku svým malým snílek, postaráte se o to, aby se nikdy nenudili a při tom hravým způsobem rozvíjely. Vánočnímu motivu a dárkem ukrytým za každým číslem neodolá žádné děťátko.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu42*28*24 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,815 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...