Stavebnice Abrick Zvířátka Écoiffier 100 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Stavebnice Abrick Zvířátka je krásnou sadou kostek pro nejmenší děti od 18 měsíců, které si díky jejich šikovným rozměrům mohou skládat krásná zvířátka. Stavebnice obsahuje až 100 kostek, se kterými se děti vydrží bavit opravdu dlouhou dobu. Dětskou stavebnici tvoří kostky, přičemž oči zvířátek na jednotlivých dílcích jsou zhotoveny speciální technologií IML, takže se z kostek ani po delší době používání nesetřou. Jednotlivé dílky v zářivých barvách vytvářejí podnětné prostředí pro skládání kostek podle vlastní fantazie a vytváření vlastních příběhů.

Při hře s kostkami si děti rozvíjejí jemnou motoriku, učí se barvy, poznávají první čísla. Vymýšlením příběhů si děti rozvíjejí komunikační a vyjadřovací schopnosti. Hra s kostkami podněcuje u dětí fantazii a kreativitu a při skládání dílků rozvíjí logické myšlení. Stavebnice tohoto druhu jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran. Dílky stavebnice do sebe pěkně zapadnou, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Dětské stavebnice Maxi Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, přičemž se dají kombinovat.

Écoiffier je francouzská společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzská značka Écoiffier výrazně odlišuje. Při výrobě využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí. Hračky Écoiffier splňují nejvyšší evropská bezpečnostní kritéria a jsou vhodné i pro nejmenší děti. 

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,7 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...