Stavebnice Abrick ve vozíku Les Maxi Écoiffier na tahání s kostkami od 12 měsíců

Popis produktu

Stavebnice Les Maxi Abrick ve vozíku na kolečkách je vynikající hračka pro všechny kreativní děti od 12 měsíců. Stavebnice je tvořena 40 velkými kostkami v praktickém modro-červeném vozíku, jehož víko poslouží zároveň jako podložka na skládání. Pestrobarevné kostky ze stavebnice Maxi Abrick jsou různých velikostí a dá se z nich postavit mnoho zajímavých staveb a tvarů. S barevnými kostkami se dobře manipuluje, snadno do sebe zapadají. Vozík je vybaven sklápěcí žlutou rukojetí, díky které si děti vozík snadno kamkoli přesunou. Velká kolečka zaručují vozíku stabilitu, po každé hře si do něj děti mohou kostky uložit, a tak se učí pořádkumilovnosti. Rozměry vozíku jsou 38*26*28 cm.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají a bourají domky, hrady, zámky a bunkry, rozvíjí se jejich logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Přibližují se světu dospělých, kteří si staví nebo navrhují vlastní domky. Také se rozvíjí i fantazie a kreativita. Děti si do stavebnice mohou přinést plyšové hračky a vymýšlet pohádkové příběhy a dobrodružství. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Souprava kostek s vozíkem všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji dítěte, a proto nesmí chybět v pokojíčku vaší ratolesti.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu38*26*28 cm
Celková výška28 cm
Celková délka38 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,33 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...