Stavebnice Abrick Vláček se zvířátky Écoiffier s kolejnicemi a autem od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice pro děti Vláček se zvířátky z řady Abrick potěší děti od 18 měsíců. Écoiffier stavebnici tvoří železniční dráha, červený vláček se dvěma vagónky, které vezou potravu pro zvířátka a zelené farmářské autíčko. 4 domácí zvířata: koník, ovečka, kozička a kravička jakož i další doplňky dělají hru s touto dětskou stavebnicí ještě více zajímavější. Hračka v sobě spojuje prostředí farmářského dvora a vlakové dráhy. Je to krásná souprava na hraní pro nejmenší děti, která je pro hru bezpečná. Kostky a dílky stavebnice Abrick jsou lehké a veselé barevné provedení poutá pozornost nejmenších dětí.

Dílky Abrick stavebnice Vláček se zvířátky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev apod. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Všechny dílky této dětské stavebnice jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran a mohou se kombinovat s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick a děti si mohou budova vlastní městečka. Rozměry stavebnice jsou 74*63*18 cm.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí. Pokud hledáte pěknou, kvalitní a pro hru dětí bezpečnou hračku za rozumnou cenu, stavebnice Abrick jsou skvělým řešením.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu74*63*18 cm
Rozměry balení59*40*52 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,115 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.