Stavebnice Abrick Noemova archa Écoiffier se zvířátky a postavičkami od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice pro děti Abrick Noemova archa je krásná hračka od francouzského výrobce Ecoiffier. Stavebnice Noemova archa potěší děti od 18 měsíců, které se rády hrají se zvířátky. Ve stavebnici najdou děti krásnou loďku v zářivých barvách, 2 postavičky a exotické zvířátka: 2 žirafy, 2 slony, 2 tygry i 2 želvy, které zachraňuje Noe. Všechny dílky této stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nestierateľné a pro zdraví dětí neškodné, proto je sada Écoiffier Noemova archa  bezpečná pro hru i těch nejmenších dětí. Rozměry této krásné dětské stavebnice jsou 30*31*22 cm.

Abrick stavebnice Noemova archa je kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi od francouzského výrobce Écoiffier, a tak si děťátko může jednotlivé dílky kombinovat dle vlastní fantazie. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Dětské stavebnice Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii, logické myšlení, přispívají k rozvoji jemné motoriky.

Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí. Stavebnice pro děti Abrick Noemova archa je krásným dárkem pro všechny děti od 18 měsíců.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*31*22 cm
Celková délka30 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,75 kg
Barvačervená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné