Stavebnice Abrick Hasičská auta Écoiffier s garáží v dóze červená od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick Hasičské vozy s garáží od francouzského výrobce Écoiffier je krásná sada, kterou uděláte zaručeně radost všechny kluky, kteří obdivují a napodobují práci hasičovv. Stavebnice pro děti s tématikou hasičské garáže obsahuje vše, co k takovému prostředí patří. Tři hasičské autíčka s usměvavou tvářičkou, hasičskou garáž s radarem, hydrant, čerpací stanici, oheň a další dílky pro dokonalou a zábavnou hru malých hasičů. Dětská stavebnice Abrick je provedena v červeno-bílých barvách.

Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nestierateľné a pro zdraví dětí neškodné, proto je sada Écoiffier Hasičské vozy s garáží bezpečná pro hru i těch nejmenších dětí. Stavebnice je dodávána v plastové dóze, a tak bude mít děťátko všechny dílky vždy na jednom místě. Víko poslouží i jako podložka na stavění. Rozměry této krásné dětské stavebnice jsou 42*21*18 cm a radost udělá zejména chlapců ve věku od 18 měsíců.

Abrick stavebnice Hasičské vozy s garáží je kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi od francouzského výrobce Écoiffier, a tak si děťátko může jednotlivé dílky kombinovat dle vlastní fantazie a vytvářet si vlastní městečko. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Dětské stavebnice Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii, logické myšlení, přispívají k rozvoji jemné motoriky, pozornosti.

Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí. Hračky Écoiffier splňují nejvyšší evropské bezpečnostní kritéria a jsou vhodné i pro nejmenší deti.Stavebnica pro děti je krásným dárkem pro všechny kluky.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu42*21*18 cm
Rozměry balení60*40*20 cm
Hmotnost1,235 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...