Stavebnice farma Abrick Écoiffier patrová s traktorem a zvířátky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier stavebnice – patrová farma Abrick je mimořádně oblíbená stavebnice, se kterou si výborně zahrají chlapci i děvčata od 18 měsíců. Dětská stavebnice dětem nabídne kromě pěkného traktoru i zvířátka a různé doplňky, které jsou nezbytnou součástí každé farmy. Děti se s touto hračkou vydrží dlouho bavit a poskytuje jim mnoho možností na různé hry a na vymýšlení, dají se v ní použít i jiné hračky, aby byla farma větší a krásnější. Stavebnice má zajímavý francouzský design, který okouzlí každé dítě a nebude se s ní chtít rozloučit. Rozměry farmy jsou 30*17*30 cm.

Stavebnice pro děti jsou veselá hračka, se kterou se děti zabaví dlouhou dobu a nikdy je neomrzí, ale mají obrovský význam při fyzickém i mentálním vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké stavby a vymýšlí si k nim příběhy, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Pokud tedy zakoupíte tuto pestrobarevnou skládačku svým dětičkám, postaráte se o to, aby se nikdy nenudily a při tom hravým způsobem rozvíjely.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky a splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*17*30 cm
Celková výška30 cm
Celková délka30 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,1 kg
Barvabílá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné