Stavebnice Abrick Farma Écoiffier s 2 auty a zvířátky v dóze zelená od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick Farma od francouzského výrobce Ecoiffier je krásná hračka pro všechny děti od 18 měsíců. Stavebnice pro děti s tématikou selského dvora obsahuje vše, co k takovému prostředí patří, 2 autíčka s usměvavou tvářičkou, farmu pro zvířátka, napajedlo, ohradu, kolečko, kladku, potravu pro zvířátka a pět domácích zvířátek: koníka, ovečku, kozičku, kravičku a slepičku, spolu s dalšími dílky poskytuje dětská stavebnice Abrick dětem množství herních podnětů.

Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nestierateľné a pro zdraví dětí neškodné, proto je stavebnice Écoiffier Farma se zvířátky bezpečná pro hru i ty nejmenší detí. Stavebnica je dodávána v plastové dóze zelené barvy, a tak bude mít děťátko všechny dílky vždy na jednom místě. Víko krabice poslouží i jako podložka na stavění. Rozměry této krásné dětské stavebnice jsou 42*21*18 cm.

Abrick stavebnice Farma se zvířátky a 2 auty je kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi od francouzského výrobce Écoiffier, a tak si děťátko může jednotlivé dílky kombinovat dle vlastní fantazie. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Dětské stavebnice Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii, logické myšlení, přispívají k rozvoji jemné motoriky. Vymýšlením příběhů si děti procvičují svou komunikační a vyjadřovací schopnosti.

Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí. Hračky Écoiffier splňují nejvyšší evropské bezpečnostní kritéria a jsou vhodné i pro nejmenší děti. Stavebnice pro děti je krásným dárkem, kterým zaručeně uděláte radost i vašemu děťátku.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu42*21*18 cm
Rozměry balení60*40*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,100 kg
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...