Stavebnice Abrick Écoiffier v dóze 275 kostek a zvířátka od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská stavebnice Abrick je moderní hračka vhodná pro všechny děti od 18 měsíců. Stavebnice je tvořena 275 kostkami, které mají pestré barvy a dají se z nich poskládat různá zvířátka. S barevnými kostkami se dobře manipuluje, snadno do sebe zapadají, zabaví se s nimi děti různých věkových kategorií. 275 dílná sada kostek přichází v praktické dóze, která má víko přizpůsobeno kostkám, takže děti mohou přímo na dózu skládat svá stavební díla. Dóza na dětské kostky je zárukou toho, že v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek kvůli rozházené stavebnici.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají kostky, se u nich rozvíjí logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Také se rozvíjí i fantazie a kreativita. Děti si s oblibou mohou vymýšlet pohádkové příběhy a dobrodružství. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Tato sada dětských kostek tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji dítěte a proto nesmí chybět v pokojíčku vaší ratolesti.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky a splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu48*26*26 cm
Celková výška26 cm
Celková délka48 cm
Hmotnost2,3 kg
Dílky puzzle275
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.