Stavebnice Abrick Écoiffier v červené dóze 150 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská stavebnice Abrick je pěkná hračka vhodná pro všechny děti od 18 měsíců. Stavebnice je tvořena 150 kostkami, které mají pestré barvy a dají se z nich poskládat všelijaké stavby. S barevnými kostkami se dobře manipuluje, snadno do sebe zapadají, zabaví se s nimi děti různých věkových kategorií. 150 dílná sada kostek přichází v praktické dóze, která má víko přizpůsoben kostkám, takže děti mohou přímo na dózu skládat své stavební díla. Taška na dětské kostky je zárukou toho, že v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek kvůli rozházení stavebnici.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají a bourají domky, hrady, zámky a bunkry, rozvíjí se jejich logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Přibližují se světu dospělých, kteří si staví nebo navrhují vlastní domky. Také se rozvíjí i fantazie a kreativita. Děti si do stavebnice mohou přinést plyšáků nebo jiné hračky a vymýšlet pohádkové příběhy a dobrodružství. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Tato sada dětských kostek tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v pokojíčku vaší ratolesti.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu42*21*26 cm
Hmotnost1,550 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...