Stavebnice ve vozíku Abrick Écoiffier 100 kusů se zvířátky od 18 měsíců

Popis produktu

síců. Stavebnice ve vozíku Abrick Écoiffier nabídne dětem 100 kusů kostek se zvířátky.

Stavebnice ve vozíku s kolečky Abrick je originální hračka, vhodná pro všechny děti od 18 měsíců. Děti si v praktickém zeleném vozíku s červenou rukojetí najdou 100 kusů kostek, s nimiž zažijí množství zábavy. Kostky ze stavebnice mají jemné pastelové barvy a děti si z nich dokáží poskládat hezká zvířátka. S kostkami se dětem jednoduše manipuluje, snadno do sebe zapadají. Vozík na tahání se dvěma kolečky a rukojetí, který je součástí této dětské stavebnice, je zárukou toho, že v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek kvůli rozházené stavebnici.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají a bourají domky, hrady, zámky a bunkry, rozvíjí se jejich logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Přibližují se světu dospělých, kteří si staví nebo navrhují vlastní domy. Také se rozvíjí i fantazie a kreativita. Děti si mohou vymýšlet pohádkové příběhy a dobrodružství. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Tato sada dětských kostek tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji dítěte a proto nesmí chybět v pokojíčku vaší ratolesti.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Značka Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu24*24*34 cm
Počet dílků100
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné