Stavebnice Abrick Écoiffier v dóze 275 kostek a zvířátka od 18 měsíců

Doprava
Výrobce: Écoiffier Kategorie: Stavebnice Abrick Kód: ECO1389
1 079 Kč
729
Do seznamu přání
Popis produktu

Écoiffier dětská stavebnice Abrick je moderní hračka vhodná pro všechny děti od 18 měsíců. Stavebnice je tvořena 275 kostkami, které mají pestré barvy a dají se z nich poskládat různá zvířátka. S barevnými kostkami se dobře manipuluje, snadno do sebe zapadají, zabaví se s nimi děti různých věkových kategorií. 275 dílná sada kostek přichází v praktické dóze, která má víko přizpůsobeno kostkám, takže děti mohou přímo na dózu skládat svá stavební díla. Dóza na dětské kostky je zárukou toho, že v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek kvůli rozházené stavebnici.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají kostky, se u nich rozvíjí logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Také se rozvíjí i fantazie a kreativita. Děti si s oblibou mohou vymýšlet pohádkové příběhy a dobrodružství. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Tato sada dětských kostek tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji dítěte a proto nesmí chybět v pokojíčku vaší ratolesti.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky a splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu48*26*26 cm
Celková výška26 cm
Celková délka48 cm
Hmotnost2,3 kg
Barvazelená

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...