Stavebnice pro miminka Les Maxi je fantastická hračka pro chlapce a dívky od 12 měsíců, kterým nabídne až 32 kostek různých tvarů, spolu se stolkem, na kterém si mohou s kostkami hrát, rozkládat si je a libovolně skládat. Pestrobarevná stavebnice je pro dítě bezpečná a poskytne dětem spoustu zábavy a radosti, přičemž se rozvíjí jejich představivost, fantazie a jemné motorické dovednosti.
Rozměry dětského stolku jsou 50*37*30cm, přičemž jeho celková výška je 30 cm. Stolek pro kostky v modro-červeném provedení je rozdělen na 3 části, do kterých si dítě může ukládat kostičky. Stavebnice z řady Abrick jsou jako stvořené pro děti od útlého věku a jejich výhodou je kompatibilita s jinými stavebnicemi řady Abrick. Stolek s kostkami se vyznačuje pravým francouzským designem, který zaujme každé dítě.
Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky a splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

| Věk | Od 12 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 50*37*30cm |
| Celková výška | 30 cm |
| Celková délka | 50 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Barva | červená |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...