Stavební autíčko vyklápěč Monster Tipper Truck Beach Écoiffier délka 59 cm od 18 měsíců

Popis produktu

Stavební autíčko vyklápěč Monster Tipper Truck potěší všechny děti a zejména chlapce od 18 měsíců, kteří si rádi hrají na povolání stavaře. Pracovní vyklápěč o délce 59 cm v oranžovo-žlutém provedení využijí děti při hře na pískovišti, zahradě i na pláži. Vyklápěcí korba v zadní části autíčka umožní dětem převážet písek a jiný stavební materiál, díky čemuž získají realistické zážitky.

Pevné a kvalitní plastové díly se zaoblenými hranami jsou zárukou, že autíčko vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Při hře si rozvíjejí jemnou motoriku, technickou představivost, logické myšlení a také fantazii. Stavební autíčko je vybaveno velkými koly, která umožňují snadné manévrování na jakémkoli povrchu. Jeho rozměry jsou 59*20*26 cm, má stabilní a robustní konstrukci.

Francouzský Écoiffier přináší dětem kvalitní dětské hračky s originálním designem, které splňují i ta nejvyšší evropská kritéria, proto jsou vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu59*20*26 cm
Rozměry balení60*40*53 cm
Celková délka59 cm
Hmotnost1,1 kg
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.