Stavební autíčka bagr a sklápěčka Dump Truck and Excavator TP Écoiffier s figurkou pracovníka od 18 měsíců

Popis produktu

Sada 2 stavebních autíček Dump Truck and Excavator od francouzského výrobce Écoiffier potěší všechny děti a zejména chlapce od 18 měsíců, kteří si rádi hrají na povolání stavbařů. Pracovní vyklápěč o délce 59 cm v oranžovo-žlutém provedení využijí děti při hře na pískovišti, zahradě i na pláži. Vyklápěcí korba v zadní části autíčka umožní dětem převážet písek a jiný stavební materiál, díky čemuž získají realistické zážitky. Děti se výborně zabaví i s bagrem s pohyblivým ramenem, se kterým snadno naberou stavební materiál.

Součástí sady je i figurka pracovníka, kterého mohou kluci umístit do kabiny bagru. Pevné a kvalitní plastové díly se zaoblenými hranami jsou zárukou, že autíčka vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Při hře si rozvíjejí jemnou motoriku, technickou představivost, logické myšlení a také fantazii. Stavební autíčka jsou vybavena velkými koly, která umožňují snadné manévrování na jakémkoli povrchu. Rozměry nákladního sklápěče jsou 58,5*20*26 cm, má stabilní a robustní konstrukci, bagr má rozměry 35,5*19,5*29 cm.

Francouzský Écoiffier přináší dětem kvalitní dětské hračky s originálním designem, které splňují i ta nejvyšší evropská kritéria, proto jsou vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.