Stavbařské auto jeřáb Power Worker Maxi Crane BIG s 360° rotací a výškově pohyblivým ramenem s nosností 450 g

Popis produktu

Stavbařské auto Power Worker Maxi Crane je špičkový pracovní stroj, se kterým si zahrají všechny děti a zejména kluci již od 3 let. Žluté autíčko je vybaveno pohodlným sedadlem a malé stavbaře potěší i 360stupňová rotace, díky které se mohou na staveništi otáčet do libovolné strany. Zadní část autíčka je vybavena jeřábem s pohyblivým ramenem, které má nosnost až 0,45 kg. Děti se s ním naučí pracovat jako skuteční jeřábníci, budou přenášet různé typy nákladů a zažijí realistické zážitky jako při skutečné práci.

Odolná měkčená plastová kolečka poskytují pracovnímu autu stabilitu a děti se s ním zabaví jak v dětském pokoji, tak v zahradě či parku. Robustní a pevné plastové díly jsou zárukou, že stavební jeřáb vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Pohyblivé rameno jeřábu se závěsným hákem umožní dětem nakládat a přesouvat různé typy stavebních dílů. Při hře si rozvíjejí fantazii, technickou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním strojem – jeřábem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka má oblé hrany, takže dítě si při hře neublíží. Produkt má rozměry 47*32*36 cm, váží 3 kg a disponuje nosností až 50 kg. Hračku lze v případě znečištění velmi jednoduše omýt pod tekoucí vodou. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují nejvyšší kvalitu produktů. Autíčko si i po letech hraní zachová své krásné barvy díky UV filtru, který brání vyblednutí barev.

Jeřáb BIG je testován německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu47*32*36 cm
Rozměry balení51*30*33 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3 kg
Nosnostmax. 50 kg
Notenosnosť ramena: 450 g
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.