Domeček Farm House Starplast s plotem a střechou od 24 měsíců

Popis produktu

Starplast dětský domeček Little Farmhouse je krásný domeček pro děti od 2 let. Domek má plot a střechu, která sahá až nad plot. Díky množství oken je krásný vzdušný, prostorný a proniká do něj množství slunečního záření. Během horkých dní poskytuje dětem příjemný chládek a stín. Domeček pro děti má zároveň dostatek velkých oken, aby přes něj profouknout svěží vánek. Má krásné barevné provedení žluté, zelené a červené barvy. Plastový materiál domečku pro děti je velmi pevný a kvalitní, což zabezpečuje pohodlné a bezpečné používání. V domku se pohodlně zahraje i několik dětí.

Domek se stane dlouholetým přítelem vašich ratolestí a hrou v něm stráví dlouhé hodiny během celého dětství. Jednoduchá je jeho montáž a demontáž. Barvy domku nevyblednou ani po dlouhém čase a tak je domeček pro děti krásným doplňkem na zahradu. Děti se v něm cítí příjemně, hrají se ve stínu na zemi, kde si mohou případně kreslit si, nebo obědvat, zda hrát se s domečkem na návštěvy na stole, který dětem dáme do domečku. Každé okno má otevíratelné okenice, a celý domek můžeme vesele vyzdobit nálepkami. Z jedné strany domku je plot s reliéfem veverky a květinek. Výška dětského domečku Little Farm House je 127 cm a jeho půdorys je 118*146 cm.

Hra v dětském domku u dětí rozvíjí u dětí komunikační schopnosti, a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček Starplast bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti. Věkově je vhodný pro všechny děti od 2 let. Zahradní  domeček se montuje a demontuje jednoduchým způsobem a proto pokud ho už nebudou děti používat, rozložený nezabírá mnoho místa. Tento dětský zahradní domek vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
Rozměry produktu146x118x127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení129*103*12 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.