Domeček Fun Farm House Starplast růžový od 24 měsíců

Popis produktu

Starplast dětský domeček Fun Farm House je krásný růžovo-bílý krémový domek s asymetrickými stěnami, vyzdobenými pohádkovými motivy. Holčičí domeček je s roztančenými okny, a kolem nich je množství veselých barevných obrázků hrajících se dětiček a květinek s motýlky. Zadní okno dětského domečku je s květináčem, má otevíratelné okenice. Bezpečnost domku je zaručena pevnou a odolnou plastovou konstrukcí. Dekorace domečku pro děti spolu s jeho pěknou barvou a přitažlivým reliéfem dotvářejí celému domku krásný vzhled. Tento dětský domeček bude zaručeně ozdobou vaší zahrady nebo dvora. Jeho výhodou je snadná montáž a demontáž.

Domeček pro děti má dvířka malou poštovní schránku a při dvířkách je vstup pro malého pejska. Je z vysoce kvalitních materiálů, který vašim dětem vydrží dlouhá léta. Hrou v dětském domku stráví děti ty nejkrásnější chvíle svého dětství. Je to veselý dětský domek, který má půdorys 118*106 cm a výšku 127 cm. Je vhodný pro děti od 2 do 6 let. Je určen zejména pro malé holčičky. Je prostorný a tak se v domečku zahraje dvě a více dětí. Starplast je zárukou kvality a dlouholeté trvanlivosti. Hra v dětském domku rozvíjí u dětí komunikační schopnosti, a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Domek je bezpečný a stabilní.

Dětský domeček je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček Starplast bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti. Věkově je vhodný pro všechny děti od 2 let. Zahradní domeček se montuje a demontuje jednoduchým způsobem a proto pokud ho už nebudou děti používat, rozložený nezabírá mnoho místa. Tento dětský zahradní domek vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
Rozměry produktu118*106*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení130*109*13 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...