Domeček Farm House Starplast s plotem od 24 měsíců

Popis produktu

STARPLAST dětský domeček My Little Farm house se dvěma ploty a přístřeškem, je krásný vzdušný a prostorný domeček pro děti od 2 let. Během horkých letních dnů dělá příjemný chládek a stín na hraní. Domeček pro děti má zároveň dostatečně velká okna, aby přes něj profouknout svěží vánek. Děti se v něm cítí příjemně, hrají se ve stínu na zemi. Domeček pro děti se jednoduše skládá a znovu rozkládá. Je v pěkných barvách kombinace zelené, žluté a červené barvy. Dovnitř dětského domečku můžete dětem umístit i stůl, kde si děti mohou kreslit, obědvat, nebo si hrát s domečkem na návštěvy. Zadní okno má otevíratelné okenice. Celý dětský domeček můžete vesele vyzdobit nálepkami.

Z obou stran domku je plot s reliéfy veverky a květinek. Domeček pro děti má výšku 127 cm a půdorys s rozměry 118*193 cm. Je to velmi pěkný prostorný a praktický domeček pro děti. Je vhodný od 2 let věku dítěte. Bezpečnost domku zaručují pevné a odolné plasty, které mají dlouhou životnost. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí u dětí komunikační schopnosti, a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek.

Dětský domeček STARPLAST bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti. Věkově je vhodný pro všechny děti od 2 let. Dětský domeček se montuje a demontuje jednoduchým způsobem a proto pokud ho už nebudou děti používat, rozložený nezabírá mnoho místa. Tento dětský zahradní domek vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
Rozměry produktu118*193*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení129*103*15 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné