Prolézačka Raketa Starplast se skluzavkou a domečkem

Popis produktu

STARPLAST dětská prolézačka Raketa je praktické sportovní centrum pro malé děti od 3 let, na kterém se spolu vyhrají do sytosti. Je to skvělá kombinace skluzavky, domečku a dětské prolézačky v jednom. Výška dětské prolézačky je 122 cm. Z jedné strany prolézačky pro děti se dá sklouznout na krásné modré skluzavce. Děti se mohou hra i uvnitř v domku nebo nahoru v raketě. Prolézačka jim poskytuje mnoho možností na hru. Některé děti touží po vlastním prostoru v domku, nebo v bunkru, jiné se rádi vyřádí a kloužou na skluzavce.

Dětská prolézačka STARPLAST je kvalitní a bezpečný doplněk pro každé dítě na váš dvůr či zahradu. Pohodlně se s ní zahraje i několik dětí najednou a tak se rozvíjejí jejich vzájemné komunikační schopnosti a společnou hrou se stávají děti přáteli. Základní část prolézačky tvoří dvoupatrový domeček ve tvaru rakety. Ze všech stran má okna, a na horní patro dítě vyleze po žebříku. Skluzavka je rychlá a dítě se jí příjemně sklouzne na zem.

Dětská prolézačka STARPLAST také rozvíjí pohybové a koordinační schopnosti dětí, tříbí jejich rozvahu a v domku najdou kousek vlastního prostoru, kde se mohou hrát různé rolové hry. Celkové rozměry dětské prolézačky jsou 120*20 *122 cm. Konstrukce dětské prolézačky je vyrobena z pevného a odolného plastového materiálu, což zaručuje její bezpečnost. Výrobce dětské prolézačku STARPLAST je evropský výrobce hraček s vysokou kvalitou materiálů, což zaručuje dlouholetou spolehlivost. Každému dítěti se touto nádhernou barevnou prolézačkou s domečkem a skluzavkou splní jejich dětský sen.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
Rozměry produktu120*206*122 cm
Celková výška122 cm
Rozměry balení118*137*40 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.