Stánek se zmrzlinou a vaflemi Delight Market Vert Azur Écoiffier s pokladnou a 26 doplňků od 18 měsíců

Popis produktu

Stánek se zmrzlinou a vaflemi Delight Market Vert Azur od Écoiffier je krásná hračka se spoustou detailů vhodná pro děti od 18 měsíců. Dětský vozík se zmrzlinou přichází se vším, co děti potřebují k prodeji té nejsladší a nejsvěžejší letní pochoutky. Součástí zmrzlinového stánku je až 26 doplňků a patří k nim například zmrzliny v kornoutech, nanuky, vafle, oblíbené makronky, džemy a donuty. Vozík v nádherných jemných barvách je na kolečkách, takže děti s ním mohou jezdit po domě jako opravdoví prodavači sladkých pochoutek. Dětský vozík se zmrzlinou a vaflemi má realistické provedení, je to nadčasová hračka, která je vyrobena z pevných a odolných materiálů, ze zdravotně nezávadných barev pro maximální bezpečnost během her dětí.

Zmrzlinářský stánek na kolečkách je vybaven také platebním terminálem s kreditní kartou a košíkem, do kterého si děti mohou uložit svůj nákup. Dětský zmrzlinářský vozík je velmi zábavná a hezká hračka, která upoutá každé děťátko a poskytuje mnoho možností na vymýšlení a hodiny plné zajímavých činností. Hrou se stánkem děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale také se rozvíjejí i mentálně a to právě díky takovýmto hračkám. Rozvíjí se i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální doplněk do každého dětského pokoje, může se spojit také s dětskou kuchyňkou Écoiffier. Rozměry hračky jsou 45*30*62 cm.

Francouzský výrobce Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu45*30*62 cm
Celková výška62 cm
Set produktůNe
gift SS2024ECO978 Jahody so šľahačkou,ECO930 Potraviny v sieťke,ECO934 Zelenina a ovocie v sieťke,ECO933 Konzervy a balené potraviny
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.