Stan přírodní Indoor&Outdoor Teepee Evolutive Smoby výškově nastavitelný 159–184 cm s textilním závěsem UV filtr od 2–8 let

Popis produktu

Překvapte své dítě nadčasovými hračkami od špičkového francouzského výrobce Smoby. Přírodní stan Teepee Evolutive je fantastický hrací stan, který dokáže růst spolu s vašimi dětmi od 2 do 8 let. Díky robustním dvojitým stěnám z odolného plastu je vhodný do interiéru i exteriéru. Jeho povrch je chráněn anti UV filtrem, díky kterému odolává slunečnímu záření, takže si i po letech zachová své krásné barvy. Indiánský stan působí velmi realisticky, děti si ho oblíbí na první pohled. Spolu s ním se ponoří do vlastního světa fantazie, s kamarády a sourozenci si zahrají různé hry na indiány.

Rodiče potěší možnost nastavení výšky stanu v závislosti na věku dítěte nebo okolního prostoru. Pro využití stanu v interiéru se dá rozložit v rozměrech 121*127 cm, přičemž výška stanu dosahuje 159 cm. Pro starší děti, nebo pro exteriérové použití, dokážete upravit rozměry na 140*147 cm, s celkovou výškou 184 cm. Jednotlivé plastové části stanu se dají snadno složit díky důmyslnému systému zásuvných dílů a velkých plastových šroubů. Váha stanu je pouze 13 kg, snadno se čistí a přenáší. Stěny jsou vybaveny designovými otvory, díky němuž do stanu proudí čerstvý vzduch i během horkých letních dnů. Zároveň se díky nim vytváří působivý efekt slunečních paprsků.

Indiánské teepee je vybaveno praktickým vstupem, ve kterém se nachází zelený závěs, který se dá snadno omývat navlhčeným hadříkem. Integrovaný závěs je opatřen suchým zipem pro rychlé uzavření vstupu do stanu. Tuto možnost ocení děti v případě silného větru nebo během tajných porad, kdy budou potřebovat soukromí. Interiér stanu je vybaven 2 úložnými boxy, do kterých si děti uloží své oblíbené hračky. Hrací stan vydrží dětem dlouhá léta, stane se jejich oblíbeným místem, ve kterém se budou cítit bezpečně. V dětském pokojíčku vytvoří útulnou přírodní atmosféru, při použití v exteriéru ozdobí každý dvůr a zahradu. Jeho povrch je příjemný, sametový na dotek.

Se stanem Smoby získají děti krásné zážitky, vymyslí si vlastní hry na pistolníky a indiány z divokého Západu. Podněcuje v nich rozvoj fantazie a představivosti, při hře více dětí přichází k jejich socializaci, zlepšují si komunikační a jazykové schopnosti. Využití stanu je celoroční, děti v něm mohou i přespat. Originální zážitky při hře s indiánským stanem umocňuje jeho ergonomické řešení a dostatečný prostor na hraní. Důmyslnou konstrukci navrhli francouzští designéři na základě skutečných indiánských stanů, aby se co nejvíce přibližovala dětským představám.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s vlastní, originální myšlenkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu147*140*184 cm
Celková výška159-184 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost13,0 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.