Stan přírodní Indoor&Outdoor Teepee Evolutive Smoby nastavitelný se zahrádkou pod dvěma slunečníky od 24 měsíců

Popis produktu

S nadčasovými hračkami od francouzského Smoby se děti naplno ponoří do světa fantazie! Přírodní stan Indoor & Outdoor Teepee Evolutive představuje vynikající dárek pro chlapce a dívky od 2 let, přičemž se jim dokáže přizpůsobovat a růst spolu s nimi až do 8 let. Díky robustním dvojitým stěnám z odolného plastu je vhodný do interiéru i exteriéru. Jeho povrch je chráněn anti UV filtrem, díky kterému odolává slunečnímu záření, takže barvy nevyblednou ani po letech používání. Indiánský stan působí realistickým dojmem, děti si ho oblíbí na první pohled, objevují nové herní možnosti. Se sourozenci a kamarády si vytvářejí vlastní příběhy o Divokém západě, hrají si na indiány, pistolníky a farmáře, pěstují vlastní květiny a bylinky.

Stan nabízí možnost nastavení výšky v závislosti na věku dítěte nebo okolního prostoru. Pro využití stanu v interiéru se dá rozložit v rozměrech 121*127 cm, přičemž výška stanu dosahuje 159 cm. Pro starší děti, nebo pro exteriérové použití, dokážete upravit rozměry na 140*147 cm s celkovou výškou 184 cm. Jednotlivé plastové části stanu se dají snadno složit díky důmyslnému systému zásuvných dílů a velkých plastových šroubů. Váha stanu je pouze 13 kg, snadno se čistí a přenáší. Stěny jsou vybaveny designovými otvory, díky němuž do stanu proudí čerstvý vzduch i během horkých letních dnů. Zároveň se díky nim vytváří originální efekt slunečních paprsků.

Indiánské teepee je vybaveno vstupem ve tvaru trojúhelníku, ve kterém se nachází zelený závěs, který se dá snadno omývat navlhčeným hadříkem. Integrovaný závěs je opatřen suchým zipem pro rychlé uzavření vstupu do stanu. Tuto možnost ocení děti v případě silného větru nebo během tajných porad, kdy budou potřebovat soukromí. Interiér stanu je vybaven 2 úložnými boxy, do kterých si děti uloží své oblíbené hračky. Hrací stan vydrží dětem dlouhá léta, stane se jejich oblíbeným místem, ve kterém se budou cítit bezpečně. V dětském pokojíčku vytvoří útulnou přírodní atmosféru, při použití v exteriéru ozdobí každý dvůr a zahradu. Jeho povrch je příjemný, sametový na dotek.

O komfortní vstup do stanu se postará plastový chodník s texturou dřeva s rozlohou 1,2 m2. Tvoří ho sada 6 šedých čtverců, které jsou vybaveny systémem klipového připojování bez nářadí. Chodník je vyroben z prvotřídního 100% recyklovatelného plastového materiálu, který nezatěžuje životní prostředí. Materiál je vzdušný, představuje ochrannou vrstvu, v exteriéru umožňuje dětem chůzi po rovném povrchu, přičemž mají nohy na čistém podkladu. Chodníček je ošetřen anti UV filtrem, takže si zachová krásné barvy i po dlouhém čase a také má protiskluzovou ochranu.

Kulatou předzahrádku kolem stanu tvoří 5 zelených plotů s 10 květináči, ve kterých se naučí děti pěstovat různé květiny a bylinky. Předzahrádku si mohou libovolně přizpůsobovat podle svých potřeb, ploty s květináči se dají upravit do různých tvarů kdekoliv v zahradě. Při hře na zahradníky si děti vytvářejí originální spojení s přírodou. Během horkých letních dnů ocení děti i 2 slunečníky Sunshade, které jim poskytnou příjemný stín při jejich aktivitách. Mají nastavitelnou výšku od 105 do 155 cm, takže se vždy přizpůsobí potřebám dětí.

Se stanem od Smoby získají děti skvělé zážitky, vymyslí si vlastní dobrodružné příběhy na pistolníky a indiány z divokého Západu. Podněcuje v nich rozvoj fantazie a představivosti, při hře více dětí se rychleji socializují, zlepšují si komunikační a jazykové schopnosti. Využití stanu je celoroční, děti v něm mohou i přespat. Komfort při hraní s indiánským stanem umocňuje jeho ergonomické řešení a dostatečný herní prostor. Důmyslnou konstrukci navrhli francouzští designéři na základě skutečných indiánských stanů, aby se co nejvíce přibližovala dětským představám.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu147*140*184 cm
Celková výška159-184 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost13,0 kg
Barvabéžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.