Popis produktu

Překvapte své děti nejmodernějším přírodním stanem Indoor&Outdoor Teepee Evolutive s luxusním posezením od francouzských designérů Smoby, který dokáže růst spolu s vašimi dětmi od 2 do 8 let. Díky robustním dvojitým stěnám z odolného plastu je vhodný do interiéru i exteriéru. Jeho povrch je chráněn anti UV filtrem, díky kterému odolává slunečnímu záření, takže barvy nevyblednou ani po letech používání. Indiánský stan působí velmi realisticky, děti si ho oblíbí na první pohled. Spolu s ním se ponoří do vlastního světa fantazie, s kamarády a sourozenci si zahrají různé hry na indiány, pistolníky, zažívají dobrodružství jako na skutečném Divokém západě. Pocit příjemného relaxu jim poskytne i hra na zahradníky a odpočinou si i při grilování oblíbených pochoutek.

Stan nabízí možnost nastavení výšky v závislosti na věku dítěte nebo okolního prostoru. Pro využití stanu v interiéru se dá rozložit v rozměrech 121*127 cm, přičemž výška stanu dosahuje 159 cm. Pro starší děti, nebo pro exteriérové použití, dokážete upravit rozměry na 140*147 cm s celkovou výškou 184 cm. Jednotlivé plastové části stanu se dají snadno složit díky důmyslnému systému zásuvných dílů a velkých plastových šroubů. Váha stanu je pouze 13 kg, snadno se čistí a přenáší. Stěny jsou vybaveny designovými otvory, díky němuž do stanu proudí čerstvý vzduch i během horkých letních dnů. Zároveň se díky nim vytváří originální efekt slunečních paprsků.

Indiánské teepee je vybaveno praktickým vstupem, ve kterém se nachází zelený závěs, který se dá snadno omývat navlhčeným hadříkem. Integrovaný závěs je opatřen suchým zipem pro rychlé uzavření vstupu do stanu. Tuto možnost ocení děti v případě silného větru nebo během tajných porad, kdy budou potřebovat soukromí. Interiér stanu je vybaven 2 úložnými boxy, do kterých si děti uloží své hračky. Hrací stan vydrží dětem dlouhá léta, stane se jejich oblíbeným místem, ve kterém se budou cítit bezpečně. V dětském pokojíčku vytvoří útulnou přírodní atmosféru, při použití v exteriéru ozdobí každý dvůr a zahradu. Jeho povrch je příjemný, sametový na dotek. Skvělým doplňkem je i elektronický zvonek pro návštěvy, který funguje na 2 x AAA/LR03 baterie (nejsou součástí balení).

Děti ocení i kvalitní plastovou podlahu s texturou dřeva s rozlohou 8,4 m2. Tvoří ji sada 42 šedých čtverců, které jsou vybaveny systémem klipového připojování bez nářadí. Podlaha je vyrobena z prvotřídního 100% recyklovatelného plastového materiálu, který nezatěžuje životní prostředí. Je vzdušná a zároveň tvoří ochrannou vrstvu mezi stanem a zemí, v exteriéru umožňuje dětem chůzi po rovném povrchu, přičemž mají nohy na čistém podkladu. Podlaha je ošetřena anti UV filtrem, takže si zachová krásné barvy i po dlouhém čase a také má protiskluzovou ochranu.

Chlapci a dívky mají k dispozici velkou předzahrádku, kterou tvoří 3 zelené ploty se 6 květináči, do kterých si mohou zasadit semínka různých bylin a květin, a těšit se z jejich růstu. Naučí se je pravidelně zalévat, dávají pozor, aby měly dostatečnou vlhkost. Díky tomu se přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti. O jedinečné zážitky při zahradních aktivitách se postará i dobíjecí solární lampa Nomad. Je vybavena praktickou rukojetí, dá se snadno přenášet. Osvětlí okolí stanu, využití najde při jakékoliv aktivitě v zahradě po každém západu slunce. Lampa je vybavena 3 LED žárovkami s bílým světlem, disponuje bateriemi s kapacitou 500 mAh – 3,7 V. Solární lampa je odolná vůči stříkající vodě, splňuje kritéria standardu IP54.

Na malé kuchaře a kuchařky čeká i gril se skvělými funkcemi – knoflík na ovládání plynu při otočení vydává mechanický zvuk Cric Cric a zároveň se v roštu objeví simulace plamenů. Je vyroben z kvalitních a odolných plastových materiálů, díky kolečkům a pevné rukojeti lze snadno přesouvat. Vrchní část grilu je uzavíratelná, ve spodní části se nachází polička na odkládání nářadí. Na bočních křidélkách grilu s imitací dřeva si šéfkuchaři přichystají pomůcky a pochoutky na grilování. K dispozici mají i sadu 18 doplňků, mezi nimiž najdou 2 talířky, 1 jehlu na ražniči, slánku, 2 párky, 1 rozdělenou housku s kouskem masa, sýra a rajčata. Součástí sady jsou také grilovací kleště či plynový zapalovač, který při stisknutí knoflíku vydá mechanický zvuk Cric Cric se simulací plamene.

Vynikajícím doplňkem jsou i 2 taburetky KidStool, které se dají využít i jako nízké stolky. Díky nim si mohou dětičky posedět i před stanem, vychutnat si obedík či svačina nebo si zahrát hry. Dětský nábytek je velmi pevný a stabilní, nosnost taburetek je až 50 kg. Jejich povrch je také chráněn anti UV filtrem proti vyblednutí barev. Dají se používat během celého roku – v zahradě, na dvoře, ale i uvnitř v domě jako klasický moderní nábytek.

Při hře se stanem od Smoby zažívají děti ty nejlepší herní zážitky, vymyslí si vlastní dobrodružné příběhy na pistolníky a indiány z divokého Západu. Podněcuje v nich rozvoj fantazie a představivosti, při hře více dětí se rychleji socializují, zlepšují si komunikační a jazykové schopnosti. Využití stanu je celoroční, děti v něm mohou i přespat. Originální zážitky při hře s indiánským stanem umocňuje jeho ergonomické řešení a dostatečný prostor na hraní. Důmyslnou konstrukci navrhli francouzští specialisté na základě skutečných indiánských stanů, aby co nejvěrněji splňovala dětské představy o indiánech.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu147*140*184 cm
Celková výška159-184 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost13,0 kg
Barvabéžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.