Sportovní set na zahradu Sport 3v1 Écoiffier 3 hry

Popis produktu

Sportovní set her na zahradu Sport 3v1 Écoiffier představuje jednu fantastickou sadu hraček do zahrady pro nejmenší děti od 36 měsíců. Set her v sobě zahrnuje klasické hry jako kruhy na házení, míčky v skleničce a plechovky s míčkem. Tato dětská souprava sportovních her se dá velmi dobře využít venku, ale i uvnitř. Děti si s ní tedy mohou krátit čas během letních slunečných dnů, ale i během chladných deštivých večerů, kdy jsou nuceny být zavřené doma. Hračky jsou vyrobeny z plastu, jsou lehké, ale odolné, ze zdravotně nezávadných barev, takže vydrží dlouhá léta.

Manipulací s hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika a pohybové dovednosti dětí. Také se děti učí dodržovat pravidla, učí se jak spolupracovat i soutěžit. Je to ideální dárek pro kluky i holky, který mají rády pohyb venku a neradi jen tak ztrácejí čas. Souprava dětských her je velmi dobrým prostředkem k tomu, aby děti trávily více času venku. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívají ik mentálnímu rozvoji dětí.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Francouzský Écoiffier se na trhu s hračkami vyjímá hračkami s originálním designem, moderními trendy, bezpečnostními kritérii na vysoké úrovni a kvalitou za přiměřenou cenu. Děti se s setem her na zahradu nejen parádní zabaví, ale tráví díky němu čas na čerstvém vzduchu a je to také výborný prostředek na utužování přátelství.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry balení39*15*25 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,71 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.