Sportovní set na zahradu Sport Écoiffier 7 druhů her

Popis produktu

Sportovní set na zahradu od Écoiffier je krásná a zábavná sada hraček vhodná pro holčičky a chlapce od 3 let. Set her v sobě zahrnuje klasické hry – kuželky, golf, pólo, míčky, házení kruhů, chytání kachniček na udici a talíř na házení. Tato dětská souprava sportovních her se dá velmi dobře využít na zahradě, na dvoře, ale také v interiéru. Děti si s ní tedy mohou krátit čas během letních slunečných dnů, ale i během chladných deštivých večerů, kdy jsou nuceny být zavřené doma. Nadčasové hračky jsou vyrobeny z plastu, jsou lehké, ale odolné, ze zdravotně nezávadných barev, takže vydrží dlouhá léta a zabaví se s nimi i několik dětí.

Souprava dětských her na ven je velmi dobrým prostředkem k tomu, aby děti trávily více času venku, na čerstvém vzduchu. Kromě toho, že je to zábavný způsob, jak si krátit čas, přispívají k mentálnímu rozvoji dětí. Manipulací s hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika a pohybové dovednosti dětí. Také se děti učí dodržovat pravidla, učí se, jak spolupracovat i soutěžit. Je to ideální dárek pro chlapce i dívky, kteří oblibují pohyb po venku a neradi jen tak ztrácejí čas.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,2 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.