Sportovní set her Multisport 5v1 Mondo s pumpou od 5 let

Popis produktu

Sportovní set značky Mondo Multisport 5v1 je skvělá sada sportovních pomůcek v jednom. Set obsahuje set 2 kusů badmintových raket spolu s košíkem, 2 kusy tenisových raket s míčkem, fotbalový míč, volejbalový míč, frisbee - létající talíř a síť, která se dá transformovat na fotbalovou branku, volejbalovou či tenisovou síť. V balení je i praktická pumpa na nafouknutí míčů. Tento praktický sportovní set je zabalen v krabicovém balení, a po uskladnění nezabírá mnoho místa.

Můžete si ho tak vzít kamkoliv s sebou. Na pláž, na dovolenou, nebo na hru na domácím dvoře. Výhodou sportovního setu je, že si vždy můžete vybrat jiný druh sportu a zabaví s ním i více lidí. Je to ideální doplněk pro každou rodinu. Konstrukce sítě se velmi jednoduše montuje a demontuje. Stojí na širokých plastových stojanech, které jí zaručují stabilitu při každé hře. Sportovní set pro děti Mondo je kvalitní evropský výrobek, který splňuje přísná kritéria odolnosti a kvality.

Mondo je italský výrobce kvalitních dětských hraček, s dlouholetou tradicí. Děti jízdu na koloběžce milují a je to skvělá forma pohybové aktivity. Sportovní set Multisport 5v1 je vhodný pro děti i dospělé. Se sportovním setem značky Mondo zažijete vy i vaši rodinný příslušníci množství zábavy během teplých letních dnů. Tenis, badminton, fotbal, voleybal zda hra s létajícím talířem patří k nejoblíbenějším aktivitám a proto by takový set neměl chybět v žádné domácnosti.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 5 let
Rozměry balení78*33*53 cm
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...