Sada společenských her TourOperator Multi-Games Set Janod v angličtině od 3 let

Popis produktu

Sada společenských her Tour Operator je pěkná a naučná souprava her vhodná pro děti od 3 do 10 let, ideální pro 2 až 6 hráčů. Set společenských her vám nabízí hodiny plné zábavy pro celou rodinu. Představuje vše, co potřebujete na dovolenou, deštivé nebo horké letní dny, když si budete chtít odpočinout nebo se pobavit s vašimi ratolestmi. Je to ideální společník na jakýkoli výlet nebo dovolenou, všechny hry jsou laděny v motivech spojených s cestováním. V balení naleznete pexeso, žolíkové karty, kostky, domino, kvarteto a pod. Hry kromě zábavy pomáhají vzdělávat vaše dětičky, rozvíjet fantazii, paměť, soutěživost, logické myšlení, analytické schopnosti a strategické plánování. Souprava společenských her je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Při společenských hrách se rozvíjí logické myšlení, děti poznávají barvy, národy, zvířátka, čísla. Možností na rozvoj dítěte je při této hře mnoho. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je výrobce prvotřídních dětských hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Jsou to hračky, které jsou nejen zábavné, ale přispívají také k rozvoji inteligence dítěte. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • souprava různých společenských her
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 3 do 10 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, logického myšlení, analytických schopností, paměti, fantazie
  • děti se učí poznávat barvy, lidi, čísla
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • v praktickém balení na cesty
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • originální francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.