Sada 4 společenských her k piknikovému stolu Games Drawer Set Smoby umístěné v přihrádce od 3-6 let

Popis produktu

Rozšiřte dětský domeček Smoby o další příslušenství a doplňky, se kterými se zabaví každé dítě již od 3 do 6 let. Sada 4 společenských her k piknikovému stolu Games Drawer Set připraví dětem spoustu radostných chvil při hře společenských her na čerstvém vzduchu. Sada obsahuje přihrádku, kterou lze díky fixačním doplňkům jednoduše připevnit na spodní stranu piknikového stolku. Přihrádku lze jednoduše vysouvat, děti si z ní snadno vyjmou společenské hry a po hře si je mohou schovat zpátky.

4 společenské hry pro děti jsou vyobrazeny na 2 herních deskách s oboustranným potiskem, spolu s nimi mají děti k dispozici také 4 herní figurky a bílou kostku na házení. Zelená přihrádka má rozměry 34*31 cm s výškou 4 cm. Chlapci i dívky si díky hrám mohou zdravě zasoutěžit a pokusit se co nejrychleji vyhrát. Hravým způsobem si vytvářejí lepší a pevnější sociální vazby, získávají nové zážitky a zlepšují si komunikační a jazykové schopnosti při hře se svými sourozenci a kamarády. Deskové hry v nich rovněž povzbuzují rozvoj kreativity a fantazie, trénují si jemnou motoriku a logické myšlení.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby přináší dětem moderní hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu32*5*35 cm
Hmotnost500 g
Set produktůNe
gift SS2024ECO4333 Krhlička
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.