Společenská hra Zoonimooz Ostrich Janod v angličtině od 6 let

Popis produktu

Dětská společenská hra Zoonimooz Ostrich je pěkná a zábavná hračka vhodná pro děti od 6 do 12 let, ideální pro 2 až 4 hráče. Hra Zoonimooz Pštros je strategická hra, při které se testuje kdo je nejšikovnější a nejrychlejší. Cíl hry je shromáždit co nejrychleji 5 vajec různé barvy na svém stojanu. V balení je 17 kartonových vajec, 4 dřevěné stojany, 3 kostky, 1 hnízdo a návod. Společenská hra pro děti je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev. Přichází v praktickém a zároveň velmi pěkném balení - v barevné plechovce, která poslouží i na uskladnění jiných hraček.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, testuje se postřeh a trpělivost dětí. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je výrobce, jehož historie sahá do roku 1970 a zabývá se výrobou prvotřídních hraček pro děti s francouzským designem. Jsou to nejen zábavné hračky, ale i prostředky na rozvoj inteligence dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • společenská hra pro 2-4 hráčů
  • obsahuje 17 kartonových vajec, 4 dřevěné stojany, 3 kostky, 1 hnízdo a návod
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 6 do 12 let
  • ideální na rozvoj postřehu, trpělivosti, soutěživosti
  • v pěkné plechové dóze
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 6 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20*3*1,3 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné