Společenská hra Rychlý jako rys Lince Family Edition Educa 400 obrázků ve španělštině od 6 let

Popis produktu

Společenská hra Lince Family Edition od španělského výrobce Educa je vynikající hra ve španělském jazyce, se kterou se zabaví nejen děti, ale také jejich rodiče. Hra obsahuje až 400 různých obrázků. Rodinná společenská hra Lince je určena pro všechny – chlapce či dívky od 6 let, ale i pro dospělé hráče. Hra je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, takže se tak brzy neopotřebuje a dlouho vypadá jako nová. Herní deska je složena z několika dílků, které do sebe zapadají.

Rodinná společenská hra Lince má poměrně jednoduchá pravidla. Z jednotlivých dílků se poskládá herní deska, takže hra může být pokaždé trochu jiná. Na herní ploše jsou nakresleny obrázky, které je třeba hledat. Kdo najde obrázek první, získává bod. Hrou Lince se procvičuje pozornost a reflexy. Lince je ideální hra do každé domácnosti, která sblíží členy rodiny a všem přinese radost. Hra zabaví všechny zejména tehdy, když je venku nepříznivé počasí nebo večer namísto sledování televize, ale i na výlety na chatě či u vody.

Španělský výrobce Educa je kvalitní producent dětských hraček, které nejen baví, ale také vzdělávají a rozvíjejí. Španělská značka Educa je zárukou vysoké evropské kvality – produkty před expedováním procházejí několikastupňovou přísnou kontrolou. Educa vyrábí různé logické hry a hračky nejen pro produkty v kategorii rodinné společenské hry v cizím jazyce. Jelikož je tato společenská hra ve španělštině, děti si jejím prostřednictvím mohou rozšiřovat slovní zásobu španělského jazyka.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodŠpanělsko
Balení v kartonu A/NAno
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.