Společenská hra Puzzle 3,2,1... Go! Challenge Educa 24 obrázků 144 dílů anglicky španělsky francouzsky od 6 let

Popis produktu

Společenská hra Slova 3,2,1... Go! Chalenge Puzzle od španělského výrobce Educa je perfektní dárek pro všechny děti od 6 let. Hra s puzzle sestává ze 144 dílků puzzle a 24 obrázků, které slouží jako předlohy při skládání puzzle. Děti mají za úkol co nejrychleji nalézt a poskládat puzzle podle svého obrázku. Hravým způsobem si trénují pozornost, rychlé reflexy a paměť. Zasoutěží si se svými sourozenci a kamarády, zlepšují si jemnou motoriku a trpělivost.

Puzzle s obrázky jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, zabaví děti na dlouhá léta. Hra Challenge Puzzle je ideální hra do každé domácnosti, která sblíží členy rodiny a všem přinese radost. Hra zabaví všechny zejména tehdy, když je venku nepříznivé počasí nebo večer namísto sledování televize, ale je vhodná i na výlety na chatě či u vody. Pravidla hry jsou v anglickém a německém jazyce.

Španělský výrobce Educa je kvalitní producent dětských hraček, které nejen baví, ale také vzdělávají a rozvíjejí. Educa je zárukou vysoké evropské kvality – produkty před expedováním procházejí několikastupňovou přísnou kontrolou. Educa vyrábí různé logické hry a hračky nejen pro produkty v kategorii rodinné společenské hry v cizím jazyce.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry balení25*25*6 cm
Balení v kartonu A/NAno
JazykEnglish,Spanish,French,German
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.