Společenská hra Můj nákupní vozík - paměťová a naučná hra o potravinách Dohány kartičky s produkty a kartičky nákupních seznamů

Popis produktu

Paměťová a naučná hra Můj nákupní vozík je jedinečná a zábavná společenská hra pro všechny zvídavé děti. Je vhodná pro kluky i holky již od 3 let. Děti během hry hledají předměty, které se nacházejí na jejich nákupním seznamu. Balení obsahuje kartičky s produkty a kartičky nákupních seznamů. V průběhu hry děti poznávají produkty a soutěživou formou jejich vkládají do svých nákupních košíků. Díky této hře se z Vašich ratolestí stanou pomocníci při nakupování, což jistě ocení každý rodič. Pozorování, trénink paměti, poznávání a porozumění prostředí, to vše jsou cíle společenských her Dohány.

Naučná hra o nakupování zejména stimuluje děti, aby vzájemně komunikovali, posílily mezi sebou vztahy a v neposlední řadě jim poskytuje i sociální zkušenosti. Společenské hry pomáhají rozvíjet paměť, logické myšlení, postřeh, trpělivost, ale i soutěživost a spolupráci mezi dětmi. Posilují týmového ducha, děti se učí dodržovat pravidla, učí se o nových věcech. Dohány je evropský výrobce, který se zabývá výrobou kvalitních dětských hraček. Je rodinnou firmou a koupi hračky chápe jako jistý projev důvěry ze strany rodičů. Dohány je znakem kvality, dětské hračky splňují i ​​ty nejpřísnější evropská kritéria. Dopřejte svým ratolestem tuto zábavnou hru a zajistíte jim tak nejen zábavu, ale i optimální mentální rozvoj.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodMaďarsko
Rozměry produktu22*22*4 cm
Rozměry balení22*22*4 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.