Společenská hra Pirates Battleship Janod magnetická od 5 let

Popis produktu

Magnetická společenská hra Pirates Battleship je pěkná hračka vhodná pro děti od 5 do 12 let. Společenská hra na piráty nabízí hodiny plné zábavy pro celou rodinu. Pirátské bitevní lodě je skvělá hra, která přinese chvíle plné napětí a zábavy nejen pro ty nejmenší. Zahrajte se na piráty a potopte lodě svého nepřítele jako první. Dětská společenská hra pomáhá rozvíjet jemnou dětskou motoriku, soutěživost, strategii a postřeh dětí. Součástí hry jsou 2 mřížky pro dvě úrovně hry, 20 magnetických lodiček a 2 smazatelné pera. Společenská hra je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Při společenské hře se posiluje postřeh, strategické plánování a analytické myšlení. Možností na rozvoj dítěte je při této hře mnoho. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je symbolem originálních dětských hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • společenská hra pirátské lodě
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • obsahuje 2 mřížky pro dvě úrovně hry, 20 magnetických lodiček a 2 smazatelné pera
  • vhodná pro děti od 5 do 12 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, analytických schopností, strategického plánování
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu22*4*30 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...