Společenská hra Mickey and the roadster racers Conector junior Educa 40 karet a 200 otázek a inteligentní pero

Popis produktu

Dětská společenská hra Conector Mickey and the roadster racers je zajímavá hra pro děti od 3 let, která je inspirována oblíbeným Mickey Mousem. Hlavní část této hračky tvoří hrací desky s obrázky slavných Disney postaviček. Součástí této hry je 40 karet a 200 otázek, jejichž prostřednictvím se děti mohou hodně naučit. Podstatou hry Conector je rozvoj logického myšlení přes jednoduché spojování obrázků. Děti spojují jednotlivé otázky s odpověďmi na hrací desce. Společenská hra Conector je zdrojem výborné zábavy a hravého učení pro děti, proto ji pořiďte i pro vaše malé ratolesti.

Inteligentní pero má LED světlo, které se rozsvítí zeleně, když je odpověď správná a červeně, když je odpověď chybná. Tato společenská hra stimuluje v nejmenších dětech touhu učit se nové věci. Má moderní a atraktivní design, který okouzlí chlapce i holčičky. Rozměry společenské hry jsou kompaktní, snadno si ji sbalí na výlet či dovolenou a mohou si s ní zahrát kdekoliv. Obsahuje základní prvky na vzdělávání: tvary, barvy, čísla, logiku, spojování.

Španělský výrobce Educa je kvalitní producent dětských hraček, které nejen baví, ale také vzdělávají a rozvíjejí. Specializuje se zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her pro děti. Hračky Educa splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, proto jsou pro hry vašich dětí bezpečné. V nabídce firmy Educa je množství krásných naučných her a puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. Hračky Educa zaručí skvělou zábavu pro celou rodinu. Jelikož je tato společenská hra v angličtině, děti si prostřednictvím ní mohou rozšiřovat slovní zásobu anglického jazyka.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 3 let
Rozměry balení24*24*5 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
Balení v kartonu A / NAno
PoznámkaBattery: 3 x LR41 included
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...