Společenská hra Rychlý jako rys LYNX GO! 6in1 Educa na paměť a reakce 70 obrázků od 4 let

Popis produktu

Společenská hra Rychlý jako rys Lynx GO! 6v1 od španělského výrobce Educa je vynikající cizojazyčná hra, se kterou se zabaví nejen děti, ale i jejich rodiče. Hra obsahuje až 70 různých obrázků. Rodinná společenská hra Rychlý jako rys je určena pro všechny – chlapce či dívky od 4 let, ale i pro dospělé hráče. Hra je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, takže se tak brzy neopotřebuje a dlouho vypadá jako nová. Hra nabízí až 6 různých herních variant.

Rodinná společenská hra Lynx má poměrně jednoduchá pravidla. Jednotlivé kartičky s více obrázky se kladou do kruhu a do středu se otočí kartička s jedním obrázkem. Hráči budou muset co nejrychleji najít daný obrázek na jedné z kartiček. Kdo najde obrázek první, získává bod. Hrou Lynx se procvičuje pozornost a reflexy. Je to ideální hra do každé domácnosti, která sblíží členy rodiny a všem přinese radost. Hra zabaví všechny zejména tehdy, když je venku nepříznivé počasí nebo večer namísto sledování televize, ale je vhodná i na výlety na chatě či u vody. Zahraje si s ní 2–8 hráčů, pravidla jsou ve 12 různých cizích jazycích.

Španělský výrobce Educa je kvalitní producent dětských hraček, které nejen baví, ale také vzdělávají a rozvíjejí. Educa je zárukou vysoké evropské kvality – produkty před expedicí procházejí několikastupňovou přísnou kontrolou. Educa vyrábí různé logické hry a hračky nejen pro produkty v kategorii rodinné společenské hry v cizím jazyce. Jelikož je tato společenská hra ve francouzštině, děti si jejím prostřednictvím mohou rozšiřovat slovní zásobu francouzského jazyka.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry balení37*27*6 cm
Balení v kartonu A/NAno
JazykEnglish,Hungarian
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.