Společenská hra Lynx Rychlý jako rys Educa 350 obrázků v italštině od 6 let

Popis produktu

Společenská hra pro celou rodinu Lynx od španělského výrobce Educa je originální hra v italském jazyce, se kterou se zabaví nejen děti, ale i jejich rodiče. Hra obsahuje až 350 různých obrázků. Rodinná společenská hra Lynx je určena pro všechny – chlapce či dívky od 6 let, ale i pro dospělé hráče. Hra je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, takže se tak brzy neopotřebuje a dlouho vypadá jako nová. Herní deska je složena z několika dílků, které do sebe zapadají.

Rodinná společenská hra Lynx má poměrně jednoduchá pravidla. Z jednotlivých dílků se sestaví herní deska, takže hra může být pokaždé trochu jiná. Na herní ploše jsou nakresleny obrázky, které je třeba hledat. Kdo najde obrázek první, získává bod. Hrou Lynx se procvičuje pozornost a reflexy. Lynx je ideální hra do každé domácnosti, která sblíží členy rodiny a všem přinese smích. Hra zabaví všech zejména tehdy, když je venku ošklivé počasí nebo večer namísto sledování televize, ale i na výlety na chatě či u vody.

Španělský výrobce Educa je kvalitní producent dětských hraček, které nejen baví, ale také vzdělávají a rozvíjejí. Španělská značka Educa je zárukou vysoké evropské kvality – produkty před expedicí procházejí několikastupňovou přísnou kontrolou. Educa vyrábí různé logické hry a hračky nejen pro produkty v kategorii rodinné společenské hry v cizím jazyce. Jelikož je tato společenská hra v italštině, děti si prostřednictvím ní mohou rozšiřovat slovní zásobu italského jazyka.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 6 let
PůvodSpain
Balení v kartonu A / NAno
PoznámkaItalian version
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné