Společenská hra Le Jeu De L'Echelle Educa ve francouzštině

Popis produktu

Dětská společenská Le Jeu De L'Echelle ve francouzštině je od španělského výrobce Educa. Obsahuje herní plochu s veselými obrázky, kostky a figurky. Dětská společenská hra Le Jeu De L'Echelle je určena pro chlapce či dívky od 3 let, ale pobavit se s ní dokáže celá rodina. Tato hra, tak jako všechny společenské hry od výrobce Educa, je vyrobena precizní a poctivě a je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, takže se tak brzy neopotřebuje a dlouho vypadá jako nová.

Rodinná společenská hra Le Jeu De L'Echelle má v podstatě stejná pravidla, jako známější "žebříky" či "hadi". Herní plocha má mnoho políček a cílem je dostat se od políčka 1 po poslední políčko pomocí figurky, která se hýbe vždy o tolik políček, kolik padne na kostce. Hra je obohacena o různé zkratky a "pády", čili ten, kdo vede, může najednou být posledním a naopak, neboli hra je velmi dynamická a zábavná. Le Jeu De L'Echelle je ideální hračka do domácí pohody, když je venku ošklivé počasí, nebo večer místo sledování televize, ale i na výlety na chatě či u vody.

Hra je určena pro 2 až 4 hráčů. Španělská značka Educa je zárukou vysoké evropské kvality - produkty před expedicí procházejí několikastupňovou přísnou kontrolou. Educa vyrábí různé logické hry a hračky nejen pro produkty v kategorii rodinné společenské hry.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry balení22,5*22,5*4,7 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...